Webinar: Başarılı Satış ve Şirket Sunumları

Sunum hazırlarken en az sürede en çok verimi alabileceğiniz PowerPoint teknikleri webinar kaydını ve diğer kaynakları bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, QR kodunu okutarak veya sayfanın altındaki formu doldurarak, haftalık ücretsiz e-posta listesine de kayıt yapabilirsiniz.

PowerPoint Teknikleri ve diğer sunum tüyoları hakkında ücretsiz haftalık mail listesi.

Daha Etkili Satış Sunumları Yapmak Neden Önemli?

Başarılı bir satış sunumu, sadece metin ve görsel elementlerin bir araya getirilmesinden ibaret değildir; aynı zamanda bir hikaye anlatma mecrası, bir etki yaratma fırsatı ve bir marka oluşturma platformu olmalıdır. Sunumlarınızın etkisini maksimize etmek ve dikkat çekici, unutulmaz bir izlenim bırakmak istiyorsanız, en yeni stratejileri ve yönergeleri öğrenerek sunumlarınızı ‘olağanüstü’ hale getirebilirsiniz.

Bu sayfada, sadece webinar kaydını değil, aynı zamanda sunumlarınızı bir üst seviyeye taşıyacak bir dizi ek kaynak da bulacaksınız. Sunum kontrol listesi, tıpkı bir pilotun uçuş öncesi yaptığı gibi, sunumunuzun ‘kalkış’ ve ‘inişini’ sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Ayrıca, göz alıcı görseller için kullanabileceğiniz ücretsiz görsel siteleri listemi ve sunum tasarımı ve etkili iletişim hakkında kapsamlı bilgiler içeren kitabımı da inceleyebilirsiniz.

Siz de satış sunumlarınızı sıradanlıktan sıyrılmış, etkileyici ve unutulmaz kılmak istiyorsanız, başlamak için daha iyi bir zaman olamaz.

Webinar Kaydı (Video)

Sunum Kontrol Listesi (PDF)

Ücretsiz Görsel Siteleri

Fark Yaratan Sunumlar Kitabım

PowerPoint Teknikleri ve diğer sunum tüyoları hakkında ücretsiz haftalık mail listesi için kapak görseli.

Haftalık Sunum Tüyosu
(Ücretsiz E-Posta)

Düzenli e-posta listesine dahil olduğunuzda, yeni makaleler ve sunum tüyoları doğrudan posta kutunuza gelecek. Tabii ki, bilgileriniz kimse ile paylaşılmayacak ve istediğiniz an kolaylıkla gönderimleri durdurabilirsiniz.

* gerekli alanlar

Intuit Mailchimp